Czym jest leasing auta? - Serwis auta

Badanie techniczne-

Samochód

Czym jest leasing auta?

Masz już na oku upragniony model nowego auta, ale wiesz, że obecnie nie stać Cię na swobodny zakup? Jeśli nie masz możliwości odłożyć wystarczająco dużo pieniędzy na kupno samochodu, a jednocześnie obawiasz się kredytu czy kupna na raty, zdecyduj się na leasing auta. Przekonaj się, że to najlepsze rozwiązanie i gwarancja zadowolenia.

Na czym polega leasing auta?

Dotychczas wiele osób myślało, że leasing pomaga w realizacji zakupu auta wyłącznie na firmę. Dziś jednak możliwości jest znacznie więcej, a jedną z nich jest zakup auta w leasingu bez posiadania działalności gospodarczej. Oznacza to, że każdy indywidualny klient może skorzystać z tej atrakcyjnej formy finansowania. Marzy Ci się wyjątkowe auto – np. Renault Clio leasing Poznań? Od dziś nic nie stoi na przeszkodzie, by było Twoje. Leasing to alternatywna umowa kredytowa, a jego koszty są znacznie niższe niż samego kredytu. Jest to bardzo atrakcyjne, przez co coraz więcej osób kusi się na zakup samochodu – np. Renault Kadjar używany Poznań – wyłącznie na tym zyskując. 

Czy warto kupić auto w leasingu?

Niegdyś leasing kojarzył się wyłącznie z rozwiązaniem dla firm, ponieważ dawał możliwość obniżenia kosztu podatków. Teraz jednak każdy może sobie na niego pozwolić. W praktyce to niezwykle prosta sprawa. Podpisujemy umowę leasingową, w której firma leasingowa widnieje w dowodzie rejestracyjnym aż do momentu, gdy spłacimy regularnie opłacane raty. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ wiąże się ze zminimalizowaniem formalności, daje korzystne warunki i sporą elastyczność w wyborze auta.

Zobacz również:

Mazda 6 używany
Mazda CX-3 używany
Mazda CX-5 używany
Mercedes B-Class używany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *